cyklobrani

Přijeďte si zazávodit s firemním týmem ve vlastní kategorii!

Uspořádejte si s vašimi kolegy, zaměstnanci či obchodními partnery vlastní závod v rámci Author Valtické Cyklobraní 2016. Vytvořte vlastní tým nebo více týmu, přihlašte se jako Firemní tým a porovnejte fyzické síly, ale především pobavte se společně v krásách jižní Moravy.

Jako firemní tým či týmy pak můžete závodit standardně se všemi účastníky závodu, ale rádi pro vás vytvoříme i vlastní trasu a kategorii (s názvem, který si sami zvolíte), kterou pak samozřejmě vyhodnotíme a odměníme. Složení týmu je 4 členové + 1 kapitán. Výsledný čas pak tvoří součet tří nejrychlejších členů týmu. Pro tento originální teambuilding je navíc možno po dohodě s organizátorem obstarat večerní posezení ve vinném sklípku. Za účast/registraci v závodě Cyklobraní vystavíme účetní potvrzení pro daňové účely.

V ceně je startovné, vyhlašování a možnost označit si v prostorou zázemí "své území" maximálně dvěma beach flagy. Cena za tým je 3 950 Kč. Pro více informací, objednávku večerního programu a případné další dotazy nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přihlásit se můžete i jako standardní Firemní tým (bez výhod vlastního prostoru s vlastním firemním označením a možností fakturace), tj. tým dospělých osob, kteří se prohlásí za tým s vlastním názvem a v počtu členů tři až pět osob. Do výsledků se započítávají časy tří nejlepších členů. Do 4. 9. je cena za firemní tým za stále výhodných 2 500 Kč, na místě pak 2 900 Kč. 

Cyklobrani 847

Vytisknout

POHODA, BABÍ LÉTO, BURČÁK - 29. 9. 2018

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři