cyklobrani

Počasí objednáno, burčák připraven a pohodu přivezte s sebou :)

Nové zázemí CHATEAU VALTICE, láhev vína pro každého závodníka, tombola i posezení u cimbálu 

...  a samozřejmě POHODA, BABÍ LÉTO A BURČÁK nabídne už tuto sobotu 9. září 7. ročník Author Valtického Cyklobraní v jihomoravských Valticích. Natěšeně startovat, vítězně míjet cíl a královsky se bavit, se letos budeme v novém zázemí jedičné Vinařské 100doly - unikátní architektonické stavby ve stylu tradičního selského stavení ukrývající vinařské i nevinařské historické a mystické symboly, která nově rozšiřuje areál vinařství CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice a. s.

A jaký je tedy harmonogram letošního závodu?

Program

  • 09:00 - START - dětské kategorie - postupný start od nejstarší kategorie (13-14, 11-12, 9-10, 7-8, do 6let, odstrkovadla)
  • 11:00 - START - Burčáková trasa
  • 11:15 - START - Pohodová trasa
  • 12:30 - Vyhodnocení a předávání cen dětských závodů
  • 15:00 - Autogramiáda - CELESTA BUCKINGHAM + HONZA KOMÍNEK - aktéři nového filmu BAJKEŘI
  • 15:45 - Vyhodnocení a předávání cen Burčákové a Pohodové trasy
  • 16:15 - Soutěž ve šlapání hroznů "O nejlepší šlapku"
  • 16:45 - Soutěž v natahování koštýřa "O nejlepší plíce"
  • 17:15 - Tombola
  • 18:30 - Posezení s vínečkem a burčákem u cimbálu ve Vinařské 100dole - volná zábava

Prodejní a doprovodné akce partnerů Cyklobraní a Author Maraton Tour. Také se těšte na burčák a místní speciality jako pečené ryby, skvělé grilované špízy nebo třeba oblíbené cigára a mnoho dalšího.

Tentokrát se budeme u cimbálu (bude hrát celé 4 hodiny) bavit více než stylově a opět zůstaneme v zázemí Vinařské stodoly. Posezení a zábava u cimbálu bude tentokrát probíhat v Moravském sklepě s kapacitou až 120 míst k sezení, jehož dominantou jsou třímetrové lustry doplňující kruhovou architekturu Vinařské stodoly. V příjemné atmosféře u lidových písní si budete moci vychutnat vybraná lahvová vína, či drobné občerstvení v podobě výborných klobásek či sýrů - objednávat si můžete dle chuti a libosti.

Počasí máme objednáno!

pocasiCyklo2017 

Dorazí Bajkeři - Celeste Buckingham a Honza Komínek

Jak už jste si určitě všimli v programu, letos k nám dorazí dva představitelé nového českého filmu, který jde 19. října do kin, a to BAJKEŘI. Lepší spojení jsme si snad v rámci letošního ročníku ani nemohli přát. Autogram i "selfíčko" tak můžete získat se zpěvačkou a teď i herečkou Celeste Buckingham nebo sympatickým hercem Honzou Komínkem.

Mrkněte na trailer, ať víte, na co se těšit na podzim v kině!

bajkeri film

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU V SOBOTU NA STARTU 9. 9.!

Vytisknout

POHODA, BABÍ LÉTO, BURČÁK - 29. 9. 2018

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři