cyklobrani

Novinky letošního 7. ročníku Author Valtické cyklobraní

Nový rok 2017 nám pomalu běží a Cyklobraní se rozjíždí ke svému zářijovému, již 7. startu. I letos chceme uspořádat akci pro vás všechny, kteří rádi odpočívate při pohybu na kole, toužíte si zlepšit své závodní výsledky a tradičně si rádi pochutnáte na sklence skvělého burčáku či vínka.

A právě s vínem je spojeno příjemné překvapení letošního 7. ročníku. Cyklobraní vás vezme přímo do vinařství Vinné sklepy Valtice (CHÂTEAU VALTICE) - tady budeme STARTOVAT i DOJÍŽDĚT do cíle a samozřejmě relaxovat po závodě třeba při chutném moravském jídle, víně, burčáku.

Abyste si mohli užít krásy okolí Valtic, "vrátíme do hry" v letošním ročníku výjezd vinohrady na kopec Reistna k oblíbenému saletu Kolonáda. Po loňské velmi pozitivní odezvě z vaší strany zachováme kratší formát jednoho okruhu v přibližné délce 25 km, prostě POHODOVÁ STEZKA. Rychlíci a vytrvalci na BURČÁKOVÉ STEZCE si ho dají dvakrát. Mapu přesné trasy právě připravujeme. Fanoušci a diváci budou moci povzbuzovat při průjezdu přímo v prostoru zázemí Vinné sklepů Valtice, kde bude startovní i cílová rovinka.

TĚŠTE SE UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN NA ZVÝHODNĚNOU REGISTRACI DO 7. ROČNÍKU AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ 2017!

Sledujte nás také na našem Facebooku!

novinky2017 cyklo

 

Vytisknout

POHODA, BABÍ LÉTO, BURČÁK - 29. 9. 2018

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři